Літня шина Michelin Energy Saver Plus 205/60 R16 92W
Відео 8Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Michelin Energy Saver Plus 205/60 R16 92W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Energy Saver Plus 205/60 R16 92W
Усі ціни 17 →Michelin Energy Saver Plus 205/60 R16 92W | 4 428 грн. |
Michelin Energy Saver Plus (205/60R16 92W) | 4 300 грн. |
Michelin Energy Saver + 205/60 R16 92W | 4 346 грн. |
Michelin Energy Saver Plus 205/60 R16 92W | 6 693 грн. |
MICHELIN Energy Saver Plus 205/60R16 92W | 6 019 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Michelin Energy Saver Plus 205/60 R16 92W
Ціни на Michelin Energy Saver Plus 205/60 R16 92W |
---|---|---|---|---|
Michelin Energy Saver Plus 205/60 R16 92H | від 4 000 грн. | 20 пропозицій | ||
Michelin Energy Saver Plus 205/60 R16 92W | від 4 250 грн. | 17 пропозицій | ||
Michelin Energy Saver Plus 205/60 R16 92W Mercedes-Benz | від 4 500 грн. | 5 пропозицій | ||
Michelin Energy Saver Plus 205/60 R16 96H | від 3 900 грн. | 20 пропозицій | ||
Michelin Energy Saver Plus 205/60 R16 96V | від 4 610 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →