Літня шина Michelin Latitude Sport 3 235/60 R18 103V
Відео 12Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Michelin Latitude Sport 3 235/60 R18 103V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Latitude Sport 3 235/60 R18 103V
Усі ціни 28 →Michelin Latitude Sport 3 (235/60R18 103V) | 5 957 грн. |
MICHELIN Літня шина MICHELIN Latitude Sport 3 235/60R18 103V | 7 024 грн. |
Літня шина MICHELIN Latitude Sport 3 235/60R18 103V | 6 922 грн. |
MICHELIN Latitude Sport 3 235/60R18 103V | 6 079 грн. |
Michelin Latitude Sport 3 (235/60R18 103V) | 7 024 грн. |
ще 20 пропозицій
0 4 2 9 |
Мав її на машині із заводу. Не думавши, що літня гума може так гудіти. Непогана керованість Гуде що капець. Anton Kukoba: користуюся Michelin Latitude Sport 3 235/55 R19 105V менше місяця |
Показано 1 з 15 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Michelin Latitude Sport 3 235/60 R18 103V
Ціни на Michelin Latitude Sport 3 235/60 R18 103V |
---|---|---|---|---|
Michelin Latitude Sport 3 235/60 R18 103V | від 5 954 грн. | 28 пропозицій | ||
Michelin Latitude Sport 3 235/60 R18 103V Audi | від 5 901 грн. | 16 пропозицій | ||
Michelin Latitude Sport 3 235/60 R18 103V Mercedes-Benz | від 7 052 грн. | 19 пропозицій | ||
Michelin Latitude Sport 3 235/60 R18 103V Volvo | від 6 919 грн. | 15 пропозицій | ||
Michelin Latitude Sport 3 235/60 R18 103V VW | від 6 705 грн. | 15 пропозицій | ||
Michelin Latitude Sport 3 235/60 R18 103W | від 5 686 грн. | 49 пропозицій | ||
Michelin Latitude Sport 3 235/60 R18 103W Alfa Romeo | від 5 587 грн. | 13 пропозицій | ||
Michelin Latitude Sport 3 235/60 R18 103W Audi | від 6 218 грн. | 22 пропозиції | ||
Michelin Latitude Sport 3 235/60 R18 103W Porsche | від 6 148 грн. | 20 пропозицій | ||
Michelin Latitude Sport 3 235/60 R18 107W | від 6 170 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →