Літня шина Michelin Latitude Sport 3 235/65 R17 104W
Відео 12Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Michelin Latitude Sport 3 235/65 R17 104W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Latitude Sport 3 235/65 R17 104W
Усі ціни 18 →Michelin Latitude Sport 3 235/65 R17 104W | 5 184 грн. |
Michelin Latitude Sport 3 235/65 R17 104W | 5 280 грн. |
Michelin Latitude Sport 3 (235/65R17 104W) | 5 616 грн. |
MICHELIN Latitude Sport 3 235/65R17 104W | 5 837 грн. |
Michelin Latitude Sport 3 235/65 R17 104W | 5 783 грн. |
ще 13 пропозицій
0 4 2 9 |
Мав її на машині із заводу. Не думавши, що літня гума може так гудіти. Непогана керованість Гуде що капець. Anton Kukoba: користуюся Michelin Latitude Sport 3 235/55 R19 105V менше місяця |
Показано 1 з 15 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Michelin Latitude Sport 3 235/65 R17 104W
Ціни на Michelin Latitude Sport 3 235/65 R17 104W |
---|---|---|---|---|
Michelin Latitude Sport 3 235/65 R17 104V | від 8 993 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Latitude Sport 3 235/65 R17 104V Mercedes-Benz | від 8 068 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin Latitude Sport 3 235/65 R17 104W | від 5 184 грн. | 18 пропозицій | ||
Michelin Latitude Sport 3 235/65 R17 104W Audi | від 5 380 грн. | 3 пропозиції | ||
Michelin Latitude Sport 3 235/65 R17 108V | від 5 218 грн. | 22 пропозиції | ||
Michelin Latitude Sport 3 235/65 R17 108V Volvo | від 5 224 грн. | 16 пропозицій | ||
Michelin Latitude Sport 3 235/65 R17 108V VW | від 5 166 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →