Літня шина Michelin Pilot Sport 4 255/50 R19 103W
Відео 28Фото 20 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Sport 4 255/50 R19 103W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Sport 4 255/50 R19 103W
Усі ціни 41 →Шина Michelin Pilot Sport 4 SUV 255/50 R19 103W | 7 057 грн. |
Michelin Pilot Sport 4 SUV 255/50 R19 103W | 7 061 грн. |
Michelin Pilot Sport 4 SUV 255/50 R19 103W | 8 367 грн. |
Летние шины Michelin Pilot Sport 4 SUV 255/50 ZR19 103W 1001404445 | 7 526 грн. |
Michelin Pilot Sport PS4 (255/50R19 103W) | 7 349 грн. |
ще 20 пропозицій
0 2 1 2 |
Хороша гума для швидкої їзди трасою Гарна гума. На швидкості їси як по рейках, миттєвий відгук на кермо, посилена боковина. Їжджу 3 сезони. Попадав у ями, довелося прокочувати один диск. Шини цілі. Напевно шумна. Але це не точно))) користуюся Michelin Pilot Sport 4 225/45 R17 94Y місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Гума в експлуатації дуже хитка. Гостроти на кермі ніякої. Для спокійної комфортної міської їзди. Причому тут спорт – незрозуміло. М'яка боковина. При різкому перебудові дуже кренить автомобіль, таке відчуття, що на даху багаж вагою з тонну. Затяжні повороти дуже стрімко йде і весь час намагається вислизнути назовні. На нерівностях у поворотах відчувається перестановка. Взагалі ні який не спорт. Кому потрібен контроль на швидкості – ця гума не для вас. Чи не галаслива. Гарний накат. Валка. Не відчувається контролю за авто. Качати потрібно 2,4-2,5 або гриж на боковинах не уникнути. Відчуття желе. користуюся Michelin Pilot Sport 4 205/55 R16 94Y кілька місяців |
Показано 2 з 5 відгуків
ще 3 відгуки
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Sport 4 255/50 R19 103W
Ціни на Michelin Pilot Sport 4 255/50 R19 103W |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Sport 4 255/50 R19 103W | від 7 057 грн. | 41 пропозиція | ||
Michelin Pilot Sport 4 255/50 R19 103Y | від 7 125 грн. | 24 пропозиції | ||
Michelin Pilot Sport 4 255/50 R19 103Y Porsche | від 7 123 грн. | 26 пропозицій | ||
Michelin Pilot Sport 4 255/50 R19 107Y | від 7 317 грн. | 40 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →