Літня шина Michelin Pilot Sport 4 S 255/40 R20 101Y
Відео 31Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Sport 4 S 255/40 R20 101Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Sport 4 S 255/40 R20 101Y
Усі ціни 47 →Michelin Pilot Sport 4 S 255/40 ZR20 101Y XL | 9 589 грн. |
Michelin Pilot Sport 4 S 255/40 ZR20 101Y XL | 10 020 грн. |
Michelin Pilot Sport 4S 255/40 R20 101Y | 9 498 грн. |
Michelin Pilot Sport PS4S (255/40R20 101Y) | 9 816 грн. |
Летние шины Michelin Pilot Sport 4 S 255/40 ZR20 101Y XL 1001007032 | 10 005 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Sport 4 S 255/40 R20 101Y
Ціни на Michelin Pilot Sport 4 S 255/40 R20 101Y |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Sport 4 S 255/40 R20 101Y | від 9 498 грн. | 47 пропозицій | ||
Michelin Pilot Sport 4 S 255/40 R20 101Y Mercedes-AMG | від 10 242 грн. | 18 пропозицій | ||
Michelin Pilot Sport 4 S 255/40 R20 110Y | від 10 879 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →