Літня шина Michelin Primacy HP 225/60 R16 98W
Відео 11Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Michelin Primacy HP 225/60 R16 98W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Primacy HP 225/60 R16 98W
Усі ціни 16 →Michelin Primacy HP 225/60 R16 98W | 5 640 грн. |
Michelin Primacy HP (225/60R16 98W) | 5 902 грн. |
Michelin Primacy HP 225/60 R16 98W | 6 078 грн. |
Michelin Primacy HP 225/60 R16 98W | 6 082 грн. |
Michelin Primacy HP 225/60 R16 98W 26984 | 6 203 грн. |
ще 11 пропозицій
Артем
18 серпня 2010, 15:22
MP HP 205/55 R16 91W и 91H в чем разница ? #
Очень сложно найти Michelin HP 205/55/R16 91W, которые идут в стандартной комлектации машины. Найти можно причем везде только 91Н. Возникает вопрос в чем разница и насколько это критично если поставить два балона 91Н и два балона 91W ?
Заранее спасибо
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →