Болгарка Bosch GWS 24-230 P Professional 06018C3100
Фото 9 |
Bosch GWS 24-230 P Professional 06018C3100 |
|
CYCLON-система захисту від пилу, що видаляє до 90% забруднень з охолоджуючого повітря (при регулярному очищенні пилозбірника в умовах особливо сильної запиленості), тим самим збільшуючи термін служби двигуна.
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин BoschВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Bosch
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GWS 24-230 P Professional 06018C3100
Усі ціни 12 →Bosch Шліфмашина кутова GWS 24-230 P, 2400Вт, 230 мм 0.601.8C3.100 | 5 911 грн. |
Угловая шлифмашина Bosch GWS 24-230 H Professional 06018C3100 | 5 299 грн. |
Кутова шліфувальна машина Bosch Professional GWS 24-230 P 06018C3100 | 6 483 грн. |
Угловая шлифмашина Bosch Professional GWS 24-230 P 06018C3100 | 6 483 грн. |
Болгарка мережева Bosch GWS 24-230 P Professional 2400 Вт, 230 мм (06018C3 | 6 483 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →