Болгарка Milwaukee AGV 15-150 XC (4933433250)
Milwaukee AGV 15-150 XC нефиксируемая кнопка фиксируемая кнопка |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee AGV 15-150 XC
Milwaukee AGV 15-150 XC (4933433250) | 11 160 грн. |
Milwaukee AGV 15-150 XC (4933433250) | 11 439 грн. |
Milwaukee AGV 15-150 XC (4933433250) | 11 718 грн. |
Модификації Milwaukee AGV 15-150 XC
Ціни на Milwaukee AGV 15-150 XC |
---|---|---|---|---|
Milwaukee AGV 15-150 XC/DMS | від 11 322 грн. | 5 пропозицій | ||
Milwaukee AGV 15-150 XC | від 11 160 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →