Дриль-шурупокрут Milwaukee M12 FDD-202X (4933459816)
Відео 2Фото 12 |
Milwaukee M12 FDD-202X |
|
Модель M12 FDD-0 поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса, в комплекті моделі M12 FDD-202X два акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій і кейс, а в комплекті моделі M12 FDD-602X два акумулятора (6 Агод), зарядний пристрій і кейс
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee M12 FDD-202X
Milwaukee M12 FDD-202X 4933459816 | 18 880 грн. |
Milwaukee M12 FDD-202X 4933459816 | 19 352 грн. |
Milwaukee M12 FDD-202X 4933459816 | 19 824 грн. |
Відеоогляди
Модификації Milwaukee M12 FDD-202X
Ціни на Milwaukee M12 FDD-202X |
---|---|---|---|---|
Milwaukee M12 FDD-202X | від 18 880 грн. | 3 пропозиції | ||
Milwaukee M12 FDD-402X | від 22 440 грн. | 3 пропозиції | ||
Milwaukee M12 FDD-0 | від 11 160 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →