Дриль-шурупокрут Bosch GSB 18V-150 C Professional 06019J5101
Відео 5Фото 8 |
Bosch GSB 18V-150 C Professional 06019J5101 |
|
Модель сумісна з Bluetooth модулем "Connectivity" для синхронізації з смартфоном. Electronic Angle Detection-електронне визначення кута, допомагає працювати в похилих поверхнях під певним кутом (45°, 60° або ручний вибір через додаток).
Модель 06019J5001 поставляється без аксесуарів, модель 06019J5002 поставляється без акумулятора і зарядного пристрою, але з кейсом, в комплекті моделі 06019j5005 два акумулятора (8 Агод), зарядний пристрій, кейс і модуль Bluetooth GCY 42.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GSB 18V-150 C Professional 06019J5101
Усі ціни 14 →Аккумуляторная ударная дрель-шуруповерт Bosch GSB 18V-150 C Professional, | 9 599 грн. |
Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут Bosch Professional GSB 18V-150 C в | 11 847 грн. |
Аккумуляторная ударная дрель-шуруповерт Bosch GSB 18V-150 C Professional б | 11 847 грн. |
Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут Bosch GSB 18V-150 C (18 В, без АКБ) | 11 847 грн. |
Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут Bosch GSB 18V-150 C Professional, б | 11 847 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bosch GSB 18V-150 C Professional 06019J5101
Ціни на Bosch GSB 18V-150 C Professional 06019J5101 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSB 18V-150 C Professional 06019J5105 | від 28 800 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GSB 18V-150 C Professional 06019J5101 | від 9 599 грн. | 14 пропозицій | ||
Bosch GSB 18V-150 C Professional 06019J5102 | від 13 200 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →