Шурупокрут Milwaukee M18 FSGC-202X
Відео 3Фото 8 |
Milwaukee M18 FSGC-202X акк. 2 шт 2 Агод акк. відсутній |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee M18 FSGC-202X
Усі ціни 13 →Шурупокрут Milwaukee M18 FSGC-202X (4933459199) 4933459199 | 19 465 грн. |
Акумуляторний шуруповерт для гіпсокартону Milwaukee M18 FUEL FSGC-202X (18 | 19 465 грн. |
Шуруповерт Milwaukee FSGC-202X для гипсокартону, M18 FUEL, 13Нм, 2x2Ah, HD | 18 841 грн. |
Шуруповерт Milwaukee FSGC-202X для гипсокартона, M18 FUEL, 13Нм, 2x2Ah, HD | 17 997 грн. |
Шуруповерт Milwaukee FSGC-202X для гипсокартону, M18 FUEL, 13Нм, 2x2Ah, HD | 19 465 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Особливості комплектації:
- Модель M18 FSG-0X — в комплекті кейс, поставляється без зарядного пристрою, акумуляторів і насадки з магазином для шурупів
- Модель M18 FSGC-202X — в комплекті кейс, зарядний пристрій, 2 акумулятора (2 Агод) і насадка з магазином для шурупів
Модификації Milwaukee M18 FSGC-202X
Ціни на Milwaukee M18 FSGC-202X |
---|---|---|---|---|
Milwaukee M18 FSGC-202X | від 17 997 грн. | 13 пропозицій | ||
Milwaukee M18 FSG-0X | від 12 280 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →