Витяжка Interline Basic BL A/60/PB чорний
Фото 8 |
Interline Basic BL A/60/PB чорний 2023 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interline Basic BL A/60/PB чорний
Усі ціни 21 →Interline Interline Basic BL A/60/PB | 3 399 грн. |
Витяжка INTERLINE BASIC BL A/60/PB (17373) | 3 399 грн. |
INTERLINE BASIC BL A/60/PB | 3 323 грн. |
Витяжка вбудована Interline Basic BL A/60/PB | 3 425 грн. |
Вытяжка Interline Basic Bl A/60/PB | 3 444 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →