Витяжка Minola HBI 5623 I 1000 LED нержавіюча сталь
Фото 9 |
Minola HBI 5623 I 1000 LED нержавіюча сталь 2022 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Minola 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Minola.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Minola HBI 5623 I 1000 LED нержавіюча сталь
Усі ціни 12 →Minola Minola HBI 5623 I 1000 LED 5902767907569 | 4 599 грн. |
Minola HBI 5623 I 1000 LED | 4 599 грн. |
Кухонна витяжка Minola HBI 5623 I 1000 LED | 4 599 грн. |
Вытяжка Minola hbi 5623 i 1000 led | 4 599 грн. |
Витяжка кухонна Minola HBI 5623 I 1000 LED | 4 599 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →