Литий диск MKW MK-41 8x17/6x139,7 ET12 DIA106,1
від 5 160 до 6 535 грн. Порівняти ціни 17 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 139.7 мм ЦО (DIA):106.1 мм Виліт (ET):12 мм |
Модифікації MKW MK-41 1
Характеристики
MKW MK-41 8x17/6x139,7 ET12 DIA106,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MKW 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MKW.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MKW MK-41 8x17/6x139,7 ET12 DIA106,1
Сортувати
Диски MKW (Mi-tech) MK-41 8x17 6x139,7 ET12 DIA106,1 (chrome) | 5 527 грн. |
MKW Легковий диск MKW MK-41 Silver R17 W8 PCD6x139.7 ET12 DIA106.1 | 5 657 грн. |
Mi-tech MK-41 8x17 6x139.7 ET12 DIA106.1 S | 5 160 грн. |
MKW MK 41 (Chrome) (PCD6x139.7 R17 J8.0 ET12 DIA106.1) | 5 722 грн. |
MKW MK-41 S R17 W8 PCD6x139.7 ET12 DIA106.1 | 5 789 грн. |
ще пропозиції 12 → |
Закрити
Схожі