Кований диск MKW MK-F74 7,5x17/5x100 ET38 DIA73,1
від 6 810 до 7 855 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):73.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації MKW MK-F74 1
Характеристики
MKW MK-F74 7,5x17/5x100 ET38 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MKW 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MKW.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MKW MK-F74 7,5x17/5x100 ET38 DIA73,1
Сортувати
Диски MKW (Mi-tech) MK-F74 7,5x17 5x100 ET38 DIA73,1 (chrome) | 6 942 грн. |
Mi-tech MK-F74 7.5x17 5x100 ET38 DIA73.1 Chrom | 6 810 грн. |
Mi-tech MK-F74 7.5x17 5x100 ET38 DIA73.1 Chrom | 7 075 грн. |
Mi-tech Mi-tech MK-F74 7.5x17 5x100 ET38 DIA73.1 Chrom | 6 985 грн. |
Mi-tech MK-F74 (R17 W7,5 PCD5x100 ET38 DIA73,1) 1221249 | 6 892 грн. |
Диск Mi-tech MK-F74 7.5x17 5x100 ET38 DIA73.1 Chrom | 7 855 грн. |
Закрити
Схожі