Кований диск MKW MK-F30 8x18/5x112 ET45 DIA73,1
від 6 190 до 7 141 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):73 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації MKW MK-F30 1
Характеристики
MKW MK-F30 8x18/5x112 ET45 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MKW 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MKW.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MKW MK-F30 8x18/5x112 ET45 DIA73,1
Сортувати
Диски MKW (Mi-tech) MK-F30 8x18 5x112 ET45 DIA73,1 (matt black) | 6 310 грн. |
Mi-tech MK-F30 8x18 5x112 ET45 DIA73.1 MB | 6 190 грн. |
MKW MKW MK-F30 Forged Matt Blacк R18 W8 PCD5x112 ET45 DIA73.1 | 6 789 грн. |
Mi-tech MK-F30 8x18 5x112 ET45 DIA73.1 MB | 6 551 грн. |
Mi-tech MK-F30 (R18 W8 PCD5x112 ET45 DIA73,1) 1893694 | 6 265 грн. |
Диск Mi-tech MK-F30 8x18 5x112 ET45 DIA73.1 MB | 7 141 грн. |
Закрити
Схожі