Литий диск MKW MK-9 8x17/6x139,7 ET10 DIA106,1
від 6 338 до 7 494 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 139.7 мм ЦО (DIA):106.1 мм Виліт (ET):10 мм |
Модифікації MKW MK-9 1
Характеристики
MKW MK-9 8x17/6x139,7 ET10 DIA106,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MKW 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MKW.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MKW MK-9 8x17/6x139,7 ET10 DIA106,1
Сортувати
Диски MKW (Mi-tech) MK-09 8x17 6x139,7 ET10 DIA106,1 (HB) | 6 338 грн. |
Mi-tech MK-9 8x17 6x139.7 ET10 DIA106.1 HB | 6 430 грн. |
MKW Легковий диск MKW MK-9 HB R17 W8 PCD6x139.7 ET10 DIA106.1 | 7 125 грн. |
MKW MK-9 HB R17 W8 PCD6x139.7 ET10 DIA106.1 | 7 364 грн. |
MKW MK-9 HB R17 W8 PCD6x139.7 ET10 DIA106.1 | 7 375 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Схожі