Литий диск MKW MK-46 8x17/6x139,7 ET25 DIA106,1
Фото 6 | від 5 932 до 7 014 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 139.7 мм ЦО (DIA):106.1 мм Виліт (ET):25 мм |
Модифікації MKW MK-46 1
Характеристики
MKW MK-46 8x17/6x139,7 ET25 DIA106,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MKW 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MKW.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MKW MK-46 8x17/6x139,7 ET25 DIA106,1
Сортувати
Mi-tech MK-46 8x17 6x139.7 ET25 DIA106.1 S | 6 230 грн. |
Диски MKW (Mi-tech) MK-46 8x17 6x139,7 ET25 DIA106,1 (silver) | 5 932 грн. |
Mi-tech MK-46 8x17 6x139.7 ET25 DIA106.1 S | 6 020 грн. |
MKW Легковий диск MKW MK-46 Silver R17 W8 PCD6x139.7 ET25 DIA106.1 | 6 669 грн. |
MKW MK-46 (8J x 17 6x139.7 ET25 DIA106.1) Silver | 6 232 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Схожі