Литий диск MKW WO-04 8,5x19/5x112 ET35 DIA66,6
від 7 220 до 8 331 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації MKW WO-04 1
Характеристики
MKW WO-04 8,5x19/5x112 ET35 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MKW 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MKW.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MKW WO-04 8,5x19/5x112 ET35 DIA66,6
Сортувати
Mi-tech WO-04 8.5x19 5x112 ET35 DIA66.6 AM/B | 7 400 грн. |
Диски MKW (Mi-tech) WO-04 8,5x19 5x112 ET35 DIA66,6 (AMB) | 7 363 грн. |
MKW Легковий диск MKW WO-04 AM/B R19 W8.5 PCD5x112 ET35 DIA66.6 | 7 920 грн. |
Mi-tech WO-04 8.5x19 5x112 ET35 DIA66.6 AM/B | 7 220 грн. |
MKW WO04 AM/B (PCD5x112.0 R19 J8.5 ET35 DIA66.6) | 7 295 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Схожі