Литий диск MKW ZR-12 9x20/6x139,7 ET35 DIA67,1
від 7 150 до 8 453 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 139.7 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації MKW ZR-12 1
Характеристики
MKW ZR-12 9x20/6x139,7 ET35 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MKW 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MKW.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MKW ZR-12 9x20/6x139,7 ET35 DIA67,1
Сортувати
Диски MKW (Mi-tech) ZR-12 9x20 6x139,7 ET35 DIA67,1 (AMB) | 7 150 грн. |
MI-TECH MI-TECH (MKW) ZR-12 AM/B R20 W9 PCD6x139.7 ET35 DIA67.1 | 8 373 грн. |
Mi-tech ZR-12 9x20 6x139.7 ET35 DIA67.1 AM/B | 7 640 грн. |
MKW ZR 12 (AM/B) (PCD6x139.7 R20 J9.0 ET35 DIA67.1) | 7 712 грн. |
MKW ZR-12 AM/B R20 W9 PCD6x139.7 ET35 DIA67.1 | 8 319 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Схожі