Литий диск MKW MK-71 7x17/5x112 ET40 DIA73,1
від 5 160 до 5 950 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):73.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації MKW MK-71 1
Характеристики
MKW MK-71 7x17/5x112 ET40 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MKW 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MKW.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MKW MK-71 7x17/5x112 ET40 DIA73,1
Сортувати
Диски MKW (Mi-tech) MK-71 7x17 5x112 ET40 DIA73,1 (AMS) | 5 259 грн. |
MI-TECH MI-TECH (MKW) MK-71 AM/S R17 W7 PCD5x112 ET40 DIA73.1 | 5 657 грн. |
Mi-tech MK-71 7x17 5x112 ET40 DIA73.1 S | 5 160 грн. |
MKW MK71 AM/S (PCD5x112.0 R17 J7.0 ET40 DIA73.1) | 5 211 грн. |
MKW MK-71 AM/S R17 W7 PCD5x112 ET40 DIA73.1 | 5 778 грн. |
MKW MK-71 AM/S R17 W7 PCD5x112 ET40 DIA73.1 | 5 797 грн. |
Mi-tech MK-71 7x17 5x112 ET40 DIA73.1 S | 5 459 грн. |
Mi-tech Mi-tech MK-71 7x17 5x112 ET40 DIA73.1 S | 5 292 грн. |
Диск Mi-tech MK-71 7x17 5x112 ET40 DIA73.1 S | 5 950 грн. |
Закрити
Схожі