Відеокарта MSI GeForce RTX 4080 SUPER 16G EXPERT
Фото 7 |
MSI GeForce RTX 4080 SUPER 16G EXPERT |
|
Два кулери з різних боків радіатора. Без елементів RGB.
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MSI GeForce RTX 4080 SUPER 16G EXPERT
Усі ціни 20 →MSI GeForce RTX 4080 SUPER EXPERT 16384MB (RTX 4080 SUPER 16G EXPERT) | 54 099 грн. |
Відеокарта GF RTX 4080 Super 16GB GDDR6X Expert MSI (GeForce RTX 4080 SUPE | 54 099 грн. |
Видеокарта GF RTX 4080 Super 16GB GDDR6X Expert MSI (GeForce RTX 4080 SUPE | 55 197 грн. |
Видеокарта MSI GeForce RTX 4080 SUPER 16G EXPERT | 53 104 грн. |
Видеокарта GF RTX 4080 Super 16GB GDDR6X Expert MSI (GeForce RTX 4080 SUPE | 52 142 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →