Відеокарта MSI GeForce RTX 4080 SUPER 16G GAMING X SLIM WHITE
Фото 7 |
MSI GeForce RTX 4080 SUPER 16G GAMING X SLIM WHITE |
|
Компактна та високопродуктивна передтопова ігрова відеокарта 2024 року з витонченим білим кожухом та оптимізованою системою охолодження. На відміну від більшості модифікацій RTX 4080, ця модель відноситься до категорії Slim, і замість чотирьох слотів материнської плати займає три слоти. Належить до верхньої частини середнього цінового сегмента, входить до лінійки MSI Gaming, орієнтованої на вимогливих геймерів, моддерів та стримерів.
Основний відеоприскорювач є допрацьований графічний процесор AD103 зі збільшеною кількістю потокових процесорів (10240 проти 9728 у звичайної RTX 4080) і трохи швидшим GPU (2625 МГц проти 2505 МГц). Об'єм пам'яті в обох випадках становить 16 ГБ, а для обміну даними використовується 256-бітна шина. Залежно від вибраної роздільної здатності ігрова продуктивність MSI GeForce RTX 4080 SUPER 16G GAMING X SLIM WHITE випереджає ідентичну модель минулого покоління майже на 30%.
За вимірами картка видає в середньому 50-60 FPS в Hogwarts Legacy, Cyberpunk 2077, A Plague Tale: Requiem та інших красивих іграх останніх років. Все це в роздільній здатності 2K і високими графічними опціями. При цьому відеокарта залишається конкурентоспроможною і в роздільній здатності 4K завдяки інтеграції DLSS 3.0. Ця технологія оновлена для обробки нових типів даних значно покращує якість зображення без зниження продуктивності.
Додатково, відеокарта має вдосконалений блок обробки відео, що дозволяє відтворювати або кодувати відеопотоки з роздільною здатністю 4K/8K для стримувань високої якості. У комплект поставки входять спеціалізовані програмні інструменти від NVIDIA, включаючи пакет NVIDIA Studio для роботи з тривимірною графікою, програмне забезпечення для стримінгу та утиліти для зниження затримки введення та прискорення обміну даними між SSD та пам'яттю відеокарти.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MSI GeForce RTX 4080 SUPER 16G GAMING X SLIM WHITE
Усі ціни 19 →Відеокарта MSI Nvidia GeForce RTX 4080 SUPER 16G GAMING X SLIM WHITE | 53 999 грн. |
MSI GeForce RTX 4080 SUPER GAMING X SLIM WHITE 16384MB (RTX 4080 SUPER 16G | 51 899 грн. |
Видеокарта Msi GeForce Rtx 4080 Super 16G Gaming X Slim White | 50 309 грн. |
Відеокарта Msi GeForce Rtx 4080 Super 16G Gaming X Slim White | 50 797 грн. |
Відеокарта MSI RTX 4080 SUPER 16G GAMING X SLIM WHITE | 51 899 грн. |