Материнська плата MSI MPG Z790 EDGE WIFI DDR4
Відео 3Фото 6 |
Стильна повнорозмірна материнська плата споживчого рівня в асортименті MSI, побудована на основі чіпсету топового флагманського чіпсету Intel Z790. Собою є чудово оснащена повнорозмірна плата формату АТХ із серії MSI MPG, призначена для встановлення процесорів Intel Core 12-го і 13-го покоління з мікроархітектурою Alder Lake і Raptor Lake. Призначена для створення геймерських та робочих конфігурацій з підвищеною продуктивністю, необхідної для гри в роздільній здатності 4K, обробки візуального контенту, роботи з 3D-графікою, тривимірного моделювання і т.д.
MSI MPG Z790 EDGE WIFI DDR4 обладнана просунутою 18-фазною цифровою підсистемою живлення з якісною елементною базою та повсюдним охолодженням ланцюгів живлення та ключових елементів. Плата може вмістити на борту до 128 ГБ оперативної пам'яті стандарту DDR4 з максимальною частотою 5333 МГц та підтримкою технології розгону ОЗП Intel XMP 3.0. Армований сталевим волокном роз'єм PCI-E розрахований на встановлення важких та великогабаритних відеокарт рівня RTX 3090 із потрійною системою охолодження. Також плата підтримує підключення до п'яти реактивних SSD-накопичувачів М.2, частина з яких працює по шині PCI-E 5.0 і оснащена радіаторами для охолодження перегрітих контролерів пам'яті. Для швидкої обробки мережевого трафіку плата обладнана LAN-контролером Intel з пропускною здатністю 2.5 Гбіт/с та бездротовим модулем Wi-Fi 6.
Купити MSI MPG Z790 EDGE WIFI DDR4
Усі ціни 16 →Материнская плата lga1700, msi mpg z790 edge wifi ddr4, z790, 4xDDR4, Int. | 15 895 грн. |
Материнська плата MSI MPG Z790 Edge WiFi DDR4 Socket 1700 | 14 651 грн. |
MSI MPG Z790 EDGE WIFI DDR4 911-7D91-002 | 15 399 грн. |
Материнська плата MSI MPG Z790 EDGE WIFI DDR4 | 16 933 грн. |
MSI MPG Z790 EDGE WIFI DDR4 | 16 520 грн. |
Модификації MSI MPG Z790 EDGE WIFI DDR4
Ціни на MSI MPG Z790 EDGE WIFI DDR4 |
---|---|---|---|---|
MSI MPG Z790 EDGE WIFI DDR4 | від 14 651 грн. | 16 пропозицій | ||
MSI MPG Z790 EDGE WIFI DDR5 | від 18 520 грн. | 4 пропозиції |