Літня шина Nexen N`Fera AU5 215/60 R16 95V
Відео 1Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Nexen N`Fera AU5 215/60 R16 95V 215/60 R16 95 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen N`Fera AU5 215/60 R16 95V
Усі ціни 30 →Шина Roadstone N Fera AU5 215/60 R16 95V | 2 930 грн. |
Roadstone N'Fera AU5 215/60 R16 95V | 2 734 грн. |
Roadstone NFera AU5 215/60 R16 95V | 3 069 грн. |
Летние шины Roadstone NFera AU5 215/60 R16 95V 1000879604 | 2 831 грн. |
Nexen N FERA AU5 (215/60R16 95V) | 2 668 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Nexen N`Fera AU5 215/60 R16 95V
Ціни на Nexen N`Fera AU5 215/60 R16 95V |
---|---|---|---|---|
Nexen N`Fera AU5 215/60 R16 95V | від 2 641 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →