Літня шина Nexen N`Fera RU1 255/50 R19 103Y
Відео 4Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Nexen N`Fera RU1 255/50 R19 103Y 255/50 R19 103 Y 255/50 R19 107 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen N`Fera RU1 255/50 R19 103Y
Усі ціни 10 →Nexen N'FERA RU1 255/50 R19 103Y (9089251603) | 7 690 грн. |
Nexen NFera RU1 255/50 R19 103Y | 6 625 грн. |
Шини Nexen NFera RU1 255/50 ZR19 103Y N0 | 6 460 грн. |
NEXEN NFERA RU1 255/50 R19 103Y N1 DOT2021 | 5 768 грн. |
Nexen NFera RU1 255/50 R19 103Y 15698NXK | 6 269 грн. |
ще 5 пропозицій
0 0 2 4 |
Відносно недорога, міцна боковина, відносно м'яка не виявив Вячеслав Ре: користуюся Nexen N`Fera RU1 255/55 R18 109Y більше року |
Показано 1 з 6 відгуків
ще 5 відгуків
Відеоогляди
Модификації Nexen N`Fera RU1 255/50 R19 103Y
Ціни на Nexen N`Fera RU1 255/50 R19 103Y |
---|---|---|---|---|
Nexen N`Fera RU1 255/50 R19 103Y | від 5 686 грн. | 10 пропозицій | ||
Nexen N`Fera RU1 255/50 R19 107W | від 4 398 грн. | 41 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →