Літня шина Nexen N`Fera Sport SU2 255/40 R18 95Y
Відео 8Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Nexen N`Fera Sport SU2 255/40 R18 95Y 255/40 R18 95 Y 255/40 R18 99 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen N`Fera Sport SU2 255/40 R18 95Y
Nexen NFera Sport 255/40 R18 95Y | 6 375 грн. |
Шини Nexen NFera Sport SU2 255/40 ZR18 95Y | 6 531 грн. |
NEXEN NFERA SPORT 255/40 R18 95Y RPB XL | 5 472 грн. |
Nexen NFera Sport (SU2) 255/40 R18 95Y 17475NX | 5 669 грн. |
Nexen NFera Sport (SU2) 255/40 R18 95Y | 6 158 грн. |
Відеоогляди
Модификації Nexen N`Fera Sport SU2 255/40 R18 95Y
Ціни на Nexen N`Fera Sport SU2 255/40 R18 95Y |
---|---|---|---|---|
Nexen N`Fera Sport SU2 255/40 R18 95Y | від 5 472 грн. | 5 пропозицій | ||
Nexen N`Fera Sport SU2 255/40 R18 99Y | від 5 596 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →