Смартфон Realme C31 64 ГБ / 4 ГБ
Відео 26Фото 12 |
Скромний смартфон початкового рівня у відповідному екіпіруванні. Модель придбала у розпорядження IPS-екран 6.5-дюймової розмірності по діагоналі з типовим дозволом HD + (1600х720 пікселів). Про підвищену частоту оновлення тут не йдеться, втім, вона смартфону і не потрібна. У серці апарату встановили восьмиядерний чіпсет Unisoc Tiger T612, який заточений під вирішення завдань звичайного характеру.
Оперативної пам'яті в моделі комфортний мінімум (64 ГБ стандарту LPDDR4x), обсяг внутрішнього сховища даних дорівнює 64 ГБ. Тішить, що слот розширення в Realme C31 64GB знаходиться окремо від двох посадкових місць для SIM. Фотографує смартфон на потрійну основну камеру, складену за схемою 13+0.3+2 МП. У краплеподібному вирізі екрана пристрою спостерігається об'єктив 5 МП селфі-камери для зйомки автопортретів та відеодзвінків. Енергетичне постачання електронних компонентів смартфона покладено на ємну батарею (5000 мАгод). А ось зарядка у неї нешвидка – 10 Вт. Також у моделі немає NFC-чипа. Але в ніші бюджетників Realme C31 виглядає доречно і так.
Купити Realme C31 64 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 28 →Смартфон Realme C31 4/64GB Silver | 4 143 грн. |
Realme C31 4/64GB Silver | 3 964 грн. |
Смартфон Realme C31 4/64GB Silver | 4 069 грн. |
Смартфон Realme C31 4/64GB (Dark Green) | 4 379 грн. |
Смартфон Realme C31 4/64GB Dark Green | 4 752 грн. |
Досить достойний телефон, сам особисто користувався ним пів року, можу спокійно радити якщо бюджет обмежень, мене він цілком улаштовує, це телефон, який відноситься до слів (ціна = якість), реально варто взяти, якщо брати як перший телефон для своєї дитини, то це відмінний варіант. Думаю взяти ще одну для своєї сестри. А також можу сказати приємний корпус, і стильний вигляд, і оптимізація. Ціна, продуктивність, комплектація, камера, оптимізація. Складно сказати NoPusta: користуюся Realme C31 32GB більше року |
Довольно достойный телефон, сам лично пользовался ним пол года, могу спокойно советовать если бюджет ограничен, меня он вполне устраивает, это телефон который относится к словам (цена = качество), реально стоит взять, если брать как первый телефон для своего ребёнка то это отличный вариант. Думаю взять ещё один для своей сестры. А также могу сказать приятный корпус, и стильный вид, и оптимизации. Цена, производительность, комплектация, камера, оптимизация. Сложно сказать, NoPusta: користуюся Realme C31 32GB більше року |
Телефон хороший, шкода, що я його розбив Ціна нормальна, та продуктивність Мене розчарувало те, що після декількох видалень і скачування гри під назвою Standoff 2, просто вилізла помилка 408 NoPusta: користуюся Realme C31 32GB кілька місяців |
Модификації Realme C31
Ціни на Realme C31 |
---|---|---|---|---|
Realme C31 32 ГБ / 3 ГБ | від 3 456 грн. | 29 пропозицій | ||
Realme C31 64 ГБ / 4 ГБ | від 3 789 грн. | 28 пропозицій |