Смартфон Xiaomi Redmi 9C 64 ГБ / 3 ГБ / без NFC
Відео 45Фото 25 |
Недорогий смартфон з характеристиками, цілком гідними базового середнього класу. В основу «залізної начинки» пристрої покладений чипсет початкового рівня MediaTek Helio G35, підкріплений 3/64 ГБ пам'яті. За підсумком апарат добре справляється з виконанням будь-яких невимогливих завдань. Дисплей Xiaomi Redmi 9C 64GB виконаний за технологією IPS, а його роздільна здатність при діагоналі 6.53 дюймів досягає позначки 1600х720 пікселів.
Основна камера смартфона поєднує під крилом три датчика зображення 13 + 2 + 2 МП, фронтальна модуль у моделі вписали в краплеподібний виріз екрану. Розраховувати на отримання якісних знімків можна в умовах достатньо хорошого освітлення. На додаткове озброєння смартфона поставлені задній дактилоскопічний сканер, ІЧ-порт і ємна акумуляторна батарея якраз на 5000 мАгод. На одному заряді акумулятора забезпечується 32 години роботи в режимі телефонних розмов, 10 годин активності екрану в жанрі мобільного геймінгу і 21 годину автономності при перегляді відео. У даній модифікації NFC-чипу на борту моделі немає.
Купити Xiaomi Redmi 9C 64 ГБ / 3 ГБ / без NFC
Усі ціни 43 →Xiaomi Redmi 9C 3/64GB Midnight Gray | 3 699 грн. |
XIAOMI REDMI 9C 3/64GB MIDNIGHT GRAY | 4 260 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi 9C 3/64GB Dual Sim Midnight Gray Redmi 9C 3/64GB Gra | 3 714 грн. |
XIAOMI REDMI 9C 3/64GB MIDNIGHT GRAY | 4 239 грн. |
Xiaomi Redmi 9C 3/64GB Midnight Gray M2006C3MNG | 3 699 грн. |
11 15 15 22 |
Гірше за телефон ще не було. Лагає страшно. Будь-яка програма випадає в чорний екран, потім півдня вантажиться і тільки після цього якось працює. При цьому жодними іграми або важкими супер додатками не завантажено. Колір. Висне. І якщо спочатку я списувала все на те, що це я чогось не те роблю, то через півроку користування цим .... Гаджет роблю висновок, що він не коштує і копійки. Витрачені нерви та гроші даремно. користуюся Xiaomi Redmi 9C 64GB кілька місяців |
Вибиравши бюджетний з NFC,а з'ясувалося що NFC немає в моєму телефоні,розчарувань Батарея Ні NFC користуюся Xiaomi Redmi 9C 64GB кілька місяців |
У мене не робить nfc :( й у деяких легких іграх телефон вилітає через 3-7 хв Оболонка miui, рідко коли висне Операційна система Android 10, старий процесор Helio G35, роз'єм для навушників зверху взагалі не зручно, немає розділення екрану Віталій: користуюся Xiaomi Redmi 9C NFC 64GB менше місяця |
Модификації Xiaomi Redmi 9C
Ціни на Xiaomi Redmi 9C |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi 9C 32 ГБ / 2 ГБ / NFC | від 2 799 грн. | 16 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 9C 64 ГБ / 3 ГБ / NFC | від 3 535 грн. | 25 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 9C 64 ГБ / 3 ГБ / без NFC | від 3 499 грн. | 43 пропозиції | ||
Xiaomi Redmi 9C 128 ГБ / 4 ГБ / NFC | від 5 055 грн. | 43 пропозиції | ||
Xiaomi Redmi 9C 128 ГБ / 4 ГБ / без NFC | від 4 839 грн. | 22 пропозиції |