Свердловинний насос Optima 3.5SDm 2/17
Відео 1Фото 5 | Товар застарів 3 937 грн. Макс. продуктивність (л/год): 3000; Макс. напір (м): 97; Споживана потужність (Вт): 900; Захист від перегрівання; Країна походження бренду: Польща; |
Optima 3.5SDm 2/17 46 м 50 м 3 м³/год , 1"4.2 м³/год , 1 1/2"55 м 4.2 м³/год , 1 1/2"56 м 4.2 м³/год , 1 1/2"63 м 79 м 3 м³/год , 1 1/2"4.2 м³/год , 1 1/2"80 м 90 м 3 м³/год , 1"4.2 м³/год , 1 1/2"97 м 100 м 3 м³/год , 1"4.2 м³/год , 1 1/2"101 м 4.2 м³/год , 1 1/2"102 м 4.2 м³/год , 1 1/2"122 м 4.2 м³/год , 1 1/2"123 м 4.2 м³/год , 1 1/2"157 м 4.2 м³/год , 1 1/2"158 м 4.2 м³/год , 1 1/2" |
|
Підвищена стійкість до піску.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Optima 3.5SDm 2/17
Ціни на Optima 3.5SDm 2/17 |
---|---|---|---|---|
Optima 3.5SDm 2/13 | від 6 765 грн. | 25 пропозицій | ||
Optima 3.5SDm 2/9 | від 6 343 грн. | 19 пропозицій | ||
Optima 3.5SDm 3/9 | від 4 791 грн. | 37 пропозицій | ||
Optima 3.5SDm 3/13 | від 5 663 грн. | 68 пропозицій | ||
Optima 3.5SDm 2/16 | від 7 290 грн. | 25 пропозицій | ||
Optima 3.5SDm 3/18 | від 6 544 грн. | 46 пропозицій | ||
Optima 3.5SDm 2/18 | від 7 658 грн. | 24 пропозиції | ||
Optima 3.5SDm 3/16 | від 6 393 грн. | 36 пропозицій | ||
Optima 3.5SDm 3/22 | від 7 362 грн. | 27 пропозицій | ||
Optima 3.5SDm 2/22 | від 8 396 грн. | 24 пропозиції | ||
Optima 3.5SDm 2/28 | від 10 054 грн. | 23 пропозиції | ||
Optima 3.5SDm 3/28 | від 8 764 грн. | 9 пропозицій |