Свердловинний насос Optima 3.5SDm 3/13
Відео 1Фото 5 |
Optima 3.5SDm 3/13 |
|
Підвищена стійкість до піску.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima 3.5SDm 3/13
Усі ціни 62 →Насос свердловинний OPTIMA відцентровий багатоступінчастий PM 3,5SDm3/13 5 | 7 387 грн. |
Optima 3.5SDm3/13 +1,5м | 6 905 грн. |
Насос свердловиний Optima PM 3,5SDm3/13 0,55 кВт 79м + 1,5 м кабель 171013 | 5 720 грн. |
Насос скважинный Optima 3,5SDm3/13 0,75 кВт 72м кабель 1,5м New | 6 871 грн. |
Насос скважинный с повышенной уст-тью к песку OPTIMA PM 3,5SDm3/13 0,55 кВ | 7 387 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Optima 3.5SDm 3/13
Ціни на Optima 3.5SDm 3/13 |
---|---|---|---|---|
Optima 3.5SDm 2/13 | від 6 551 грн. | 23 пропозиції | ||
Optima 3.5SDm 2/9 | від 6 343 грн. | 12 пропозицій | ||
Optima 3.5SDm 3/9 | від 4 640 грн. | 36 пропозицій | ||
Optima 3.5SDm 3/13 | від 5 663 грн. | 64 пропозиції | ||
Optima 3.5SDm 2/16 | від 7 060 грн. | 24 пропозиції | ||
Optima 3.5SDm 3/18 | від 6 337 грн. | 44 пропозиції | ||
Optima 3.5SDm 2/18 | від 7 416 грн. | 23 пропозиції | ||
Optima 3.5SDm 3/16 | від 6 393 грн. | 35 пропозицій | ||
Optima 3.5SDm 3/22 | від 7 129 грн. | 26 пропозицій | ||
Optima 3.5SDm 2/22 | від 8 131 грн. | 23 пропозиції | ||
Optima 3.5SDm 2/28 | від 9 736 грн. | 22 пропозиції | ||
Optima 3.5SDm 3/28 | від 8 764 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →