Свердловинний насос Optima 3.5SDm 2/22 (000014130)
Відео 1Фото 4 |
Optima 3.5SDm 2/22 |
|
Підвищена стійкість до піску.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima 3.5SDm 2/22
Усі ціни 21 →Насос свердловинний OPTIMA відцентровий багатоступінчастий 3,5SDm2/22 1100 | 8 838 грн. |
Optima 3.5SDm2/22 | 8 838 грн. |
Насос свердловиний Optima 3,5SDm2/22 1,1 кВт 123м + пульт + кабель 15м 171 | 8 838 грн. |
Насос скважинный Optima 3,5SDm2/22 1,1 кВт 123м +пульт+кабель 15м New | 8 795 грн. |
Насос скважинный с повышенной уст-тью к песку OPTIMA 3,5SDm2/22 1,1 кВт 12 | 8 838 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Optima 3.5SDm 2/22
Ціни на Optima 3.5SDm 2/22 |
---|---|---|---|---|
Optima 3.5SDm 2/13 | від 6 765 грн. | 23 пропозиції | ||
Optima 3.5SDm 2/9 | від 6 343 грн. | 14 пропозицій | ||
Optima 3.5SDm 3/9 | від 4 791 грн. | 36 пропозицій | ||
Optima 3.5SDm 3/13 | від 5 663 грн. | 64 пропозиції | ||
Optima 3.5SDm 2/16 | від 7 290 грн. | 24 пропозиції | ||
Optima 3.5SDm 3/18 | від 6 544 грн. | 44 пропозиції | ||
Optima 3.5SDm 2/18 | від 7 658 грн. | 23 пропозиції | ||
Optima 3.5SDm 3/16 | від 6 393 грн. | 35 пропозицій | ||
Optima 3.5SDm 3/22 | від 7 362 грн. | 26 пропозицій | ||
Optima 3.5SDm 2/22 | від 8 396 грн. | 23 пропозиції | ||
Optima 3.5SDm 2/28 | від 10 054 грн. | 22 пропозиції | ||
Optima 3.5SDm 3/28 | від 8 764 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →