Свердловинний насос Optima 3.5SDm 3/28
Відео 1Фото 5 |
Optima 3.5SDm 3/28 |
|
Підвищена стійкість до піску.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima 3.5SDm 3/28
Усі ціни 8 →Optima PM 3.5SDm3/28 | 9 225 грн. |
Optima PM 3.5SDm3/28 | 9 225 грн. |
Насос свердловинний OPTIMA PM 3.5SDm3/28 1.5кВт 169м + 1.5 м кабель, із вб | 9 225 грн. |
Optima Насос для скважины Optima PM 3.5SDm3/28 1.5 кВт 169 м 1.5 м кабель | 9 225 грн. |
Насос свердловиний з підвищеною стійкістю до піску OPTIMA PM 3,5SDm3/28 1, | 10 056 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Optima 3.5SDm 3/28
Ціни на Optima 3.5SDm 3/28 |
---|---|---|---|---|
Optima 3.5SDm 2/13 | від 6 765 грн. | 25 пропозицій | ||
Optima 3.5SDm 2/9 | від 6 343 грн. | 19 пропозицій | ||
Optima 3.5SDm 3/9 | від 4 791 грн. | 37 пропозицій | ||
Optima 3.5SDm 3/13 | від 5 663 грн. | 68 пропозицій | ||
Optima 3.5SDm 2/16 | від 7 290 грн. | 25 пропозицій | ||
Optima 3.5SDm 3/18 | від 6 544 грн. | 46 пропозицій | ||
Optima 3.5SDm 2/18 | від 7 658 грн. | 24 пропозиції | ||
Optima 3.5SDm 3/16 | від 6 393 грн. | 36 пропозицій | ||
Optima 3.5SDm 3/22 | від 7 362 грн. | 27 пропозицій | ||
Optima 3.5SDm 2/22 | від 8 396 грн. | 24 пропозиції | ||
Optima 3.5SDm 2/28 | від 10 054 грн. | 23 пропозиції | ||
Optima 3.5SDm 3/28 | від 8 764 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →