Сковорідка Oscar Chef OSR-1101-28-l 28 см
Фото 9 |
Oscar Chef OSR-1101-28-l |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oscar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oscar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Oscar Chef OSR-1101-28-l 28 см
Усі ціни 16 →Сковорода Oscar Chef, з кришкою, 28 см (OSR-1101-28-l) | 659 грн. |
Сковорода Oscar Chef із кришкою 28 см (OSR-1101-28-l) | 908 грн. |
Сковорода Oscar Chef с крышкой 28 см (OSR-1101-28-l) | 908 грн. |
Сковорода Oscar Chef с крышкой 28 см (OSR-1101-28-l) OSR-1101-28-l | 707 грн. |
Сковорода Oscar Chef з кришкою 28 см (OSR-1101-28-l) OSR-1101-28-l | 955 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Oscar Chef OSR-1101-28-l
Ціни на Oscar Chef OSR-1101-28-l |
---|---|---|---|---|
Oscar Chef OSR-1101-20-l 20 см | від 400 грн. | 17 пропозицій | ||
Oscar Chef OSR-1101-24-l 24 см | від 522 грн. | 14 пропозицій | ||
Oscar Chef OSR-1101-26-l 26 см | від 587 грн. | 17 пропозицій | ||
Oscar Chef OSR-1101-28-l 28 см | від 659 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →