Сковорідка Vitrinor Toscana 2108065 18 см
Vitrinor Toscana 2108065 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitrinor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitrinor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitrinor Toscana 2108065 18 см
Усі ціни 9 →Сковорода Vitrinor Toscana, 18 см (2108065) | 475 грн. |
Vitrinor VR-2108065 | 562 грн. |
Сковорода Vitrinor Toscana Terracota 18 см (2108065) | 408 грн. |
Сковорода 18 см Toscana Vitrinor VR-2108065 | 737 грн. |
Сковорода універсальна Vitrinor Toscana VR-2108065 18 см | 616 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Vitrinor Toscana 2108065
Ціни на Vitrinor Toscana 2108065 |
---|---|---|---|---|
Vitrinor Toscana 2108065 18 см | від 408 грн. | 10 пропозицій | ||
Vitrinor Toscana 2108066 20 см | від 440 грн. | 11 пропозицій | ||
Vitrinor Toscana 2108068 24 см | від 508 грн. | 11 пропозицій | ||
Vitrinor Toscana 2108069 26 см | від 560 грн. | 13 пропозицій | ||
Vitrinor Toscana 2108070 28 см | від 600 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →