Кондиціонер Toshiba Seiya RAS-B10TKVG/10TAVG 25 м²
Фото 9 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Купити Toshiba Seiya RAS-B10TKVG/10TAVG 25 м²
Усі ціни 24 →Кондиционер Toshiba Seiya TKVG RAS-B10TKVG-UA/RAS-10TAVG-UA 0101040004-100 | 28 999 грн. |
Кондиціонер Toshiba Seiya TKVG EE RAS-10TKVG-EE/RAS-10TAVG-EE | 23 999 грн. |
Toshiba RAS- B10TKVG-UA/RAS-10TAVG-UA | 28 999 грн. |
TOSHIBA RAS- B10TKVG-UA/RAS-10TAVG-UA | 28 999 грн. |
Кондиціонер Toshiba RAS-10TKVG-EE/RAS-10TAVG-EE | 28 999 грн. |
Toshiba Seiya RAS-B10TKVG/10TAVG — кондиціонер побутового формату з серії Seiya.
Тиха ніч
Спліт-система у версії «дев'ятки» заточена під обслуговування приміщень «квадратурою» до 25 м². Пристрій може працювати на охолодження, обігрів, дегідратацію надмірно вологого повітря і рециркуляцію. У його керма поставлений тихий, економічний і довговічний інверторний компресор. У режимі нічного обдуву шум від роботи кондиціонера не перевищує 19 дБ, а рівень його енергоспоживання на охолодження вписується в клас А++.
Комфортний мікроклімат
Модель забезпечує підтримку комфортних кліматичних умов в приміщенні як у спекотний літній день (за температури зовнішнього повітря до 43 °C), так і при мінусових показниках стовпчика термометра (до -15 °C). Частини спліт-системи зв'язуються між собою трубопроводом з максимальною довжиною 12 м, а по його «жилах» тече озонобезпечний фреон марки R32.
Врівноважений характер
Вентилятор внутрішнього блоку кондиціонера продовжує працювати ще деякий час після виключення спліт-системи. Тим самим запобігаючи виникненню забруднень усередині кондиціонера. Серед додаткових можливостей передбачений 24-годинний таймер. Toshiba Seiya RAS-B10TKVG/10TAVG — той випадок, коли за адекватну вартість можна отримати збалансовану спліт-систему без явних недоліків.
Модификації Toshiba Seiya RAS-B10TKVG/10TAVG
Ціни на Toshiba Seiya RAS-B10TKVG/10TAVG |
---|---|---|---|---|
Toshiba Seiya RAS-B05TKVG/05TAVG 15 м² | від 15 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Toshiba Seiya RAS-B07TKVG/07TAVG 20 м² | від 22 999 грн. | 15 пропозицій | ||
Toshiba Seiya RAS-B10TKVG/10TAVG 25 м² | від 23 999 грн. | 24 пропозиції | ||
Toshiba Seiya RAS-B13TKVG/13TAVG 33 м² | від 25 499 грн. | 18 пропозицій | ||
Toshiba Seiya RAS-B16TKVG/16TAVG 42 м² | від 33 999 грн. | 17 пропозицій | ||
Toshiba Seiya RAS-B18TKVG/18TAVG 50 м² | від 49 999 грн. | 13 пропозицій | ||
Toshiba Seiya RAS-B24TKVG/24TAVG 65 м² | від 55 999 грн. | 14 пропозицій |