Заглибний насос Pedrollo MC 20/50
Pedrollo MC 20/50 продуктивнівідцентровий |
|
Модель МСм30/50 оснащена однофазним двигуном.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pedrollo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pedrollo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pedrollo MC 20/50
Pedrollo MC 20/50 10m (3x400) | 31 939 грн. |
Pedrollo MC 20/50-F Фекальний Насос (54 м, 18 м, 1.5 кВт) | 38 485 грн. |
Pedrollo MC 20/50 Фекальний Насос (54 м, 18 м, 1.5 кВт) | 37 000 грн. |
Модификації Pedrollo MC 20/50
Ціни на Pedrollo MC 20/50 |
---|---|---|---|---|
Pedrollo MC 15/50 | від 32 513 грн. | 3 пропозиції | ||
Pedrollo MC 20/50 | від 31 939 грн. | 3 пропозиції | ||
Pedrollo MC 30/50 | від 33 915 грн. | 4 пропозиції | ||
Pedrollo MC 40/50 | від 39 525 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo MC 30/70 | від 35 700 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo MC 40/70 | від 41 119 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →