Заглибний насос Pedrollo VX 15/35
Pedrollo VX 15/35 продуктивніпоплавковий вимикач 18 м³/год кабель 10 м 400 В 24 м³/год 8 м 400 В кабель 10 м27 м³/год 15 м 400 В кабель 10 м30 м³/год 11 м 400 В кабель 10 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pedrollo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pedrollo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pedrollo VX 15/35
Усі ціни 6 →Pedrollo VXm 15/35 10m | 14 206 грн. |
Pompa Pedrollo VX 15/35 z wirnikiem do ścieków 400 | 29 848 грн. |
Занурювальний фекальний насос Pedrollo VXm 15/35-N (48SGV91B0A1U) | 16 317 грн. |
Pedrollo VX 15/35 10m (3x400) | 14 376 грн. |
Pedrollo VXm 15/35 Насос Фекальний (30 м, 14 м, 1.1 кВт) | 16 168 грн. |
Погружной фекальний насос Pedrollo VXm 15/35-N (48SGV91B0A1U) | 16 743 грн. |
Модифікації моделі:
- Моделі з індексом M — оснащені двигуном монофазний
Модификації Pedrollo VX 15/35
Ціни на Pedrollo VX 15/35 |
---|---|---|---|---|
Pedrollo VX 10/35 | від 11 379 грн. | 6 пропозицій | ||
Pedrollo VX 10/50 | від 11 475 грн. | 9 пропозицій | ||
Pedrollo VX 15/35 | від 14 206 грн. | 6 пропозицій | ||
Pedrollo VX 15/50 | від 14 514 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →