Заглибний насос Pedrollo VX 10/50
Pedrollo VX 10/50 продуктивніпоплавковий вимикач 18 м³/год кабель 10 м 400 В 24 м³/год 8 м 400 В кабель 10 м27 м³/год 15 м 400 В кабель 10 м30 м³/год 11 м 400 В кабель 10 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pedrollo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pedrollo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pedrollo VX 10/50
Усі ціни 9 →Pedrollo VXm 10/50 5m | 11 475 грн. |
Pompa Pedrollo VXm 10/50 z wirnikiem do ścieków | 24 805 грн. |
Занурювальний фекальний насос Pedrollo VXm 10/50-N (48SGV91D0A1) | 14 024 грн. |
Pedrollo VX 10/50 10m (3x400) | 12 176 грн. |
Pedrollo SAR 100-VXm 10/50 | 31 588 грн. |
ще 4 пропозиції
Модифікації моделі:
- Моделі з індексом M — оснащені двигуном монофазний
Модификації Pedrollo VX 10/50
Ціни на Pedrollo VX 10/50 |
---|---|---|---|---|
Pedrollo VX 10/35 | від 11 379 грн. | 6 пропозицій | ||
Pedrollo VX 10/50 | від 11 475 грн. | 9 пропозицій | ||
Pedrollo VX 15/35 | від 14 206 грн. | 6 пропозицій | ||
Pedrollo VX 15/50 | від 14 514 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →