Заглибний насос Pedrollo TRm 0.75
Pedrollo TRm 0.75 поплавковий вимикач 7.2 м³/год 17 м 7.2 м³/год 23 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pedrollo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pedrollo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pedrollo TRm 0.75
Дренажний насос Pedrollo TRm 0.75 однофазний 48SHT00A1 | 29 972 грн. |
Pedrollo TRITUS TRm 0.75 Каналізаційний насос з ріжучим механізмом | 31 992 грн. |
Погружной фекальний насос з ріжучим механізмом Pedrollo Tritus TRm 0.75 (4 | 32 435 грн. |
Модификації Pedrollo TRm 0.75
Ціни на Pedrollo TRm 0.75 |
---|---|---|---|---|
Pedrollo TRm 0.75 | від 29 972 грн. | 3 пропозиції | ||
Pedrollo TRm 1.1 | від 31 872 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →