Заглибний насос Pedrollo TRm 1.1
Pedrollo TRm 1.1 поплавковий вимикачподрібнювач 7.2 м³/год 17 м 7.2 м³/год 23 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pedrollo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pedrollo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pedrollo TRm 1.1
Дренажний насос Pedrollo TRm 1.1 однофазний 48SHT01A1 | 32 075 грн. |
Pedrollo TRITUS TRm 1.1 Каналізаційний насос з ріжучим механізмом | 34 185 грн. |
Дренажний насос Pedrollo TR 1.1 трифазний 48SHT01A | 31 872 грн. |
Погружной фекальний насос з ріжучим механізмом Pedrollo Tritus TRm 1.1 (48 | 34 791 грн. |
Додаткові функції і можливості заглибного насоса Pedrollo TRm 1.1:
- Доступний варіант з трифазним двигуном.
Модификації Pedrollo TRm 1.1
Ціни на Pedrollo TRm 1.1 |
---|---|---|---|---|
Pedrollo TRm 0.75 | від 29 972 грн. | 3 пропозиції | ||
Pedrollo TRm 1.1 | від 31 872 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →