Каструля Pepper PR-2303-18
Фото 5 |
Pepper PR-2303-18 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper PR-2303-18
Усі ціни 15 →Каструля Pepper Біла перлина 18см, 2.3 л (PR-2303-18) | 1 403 грн. |
Кастрюля Pepper Белая жемчужина 18см, 2.3 л (PR-2303-18) | 1 403 грн. |
Каструля Pepper Біла перлина PR-2303-18 18см (127317) | 1 670 грн. |
PR-2303-18 Каструля Біла перлина 18см, 2,3л pepper | 1 634 грн. |
Pepper PR-2303-18 | 1 600 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Pepper PR-2303-18
Ціни на Pepper PR-2303-18 |
---|---|---|---|---|
Pepper PR-2303-20 | від 1 810 грн. | 8 пропозицій | ||
Pepper PR-2303-18 | від 1 403 грн. | 15 пропозицій | ||
Pepper PR-2303-22 | від 2 307 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →