Каструля Pepper PR-2303-22
Фото 5 |
Pepper PR-2303-22 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper PR-2303-22
Усі ціни 7 →PEPPER PR-2303-22 | 2 798 грн. |
Каструля Pepper Біла перлина 4 л (PR-2303-22) Біла перлина 4 л (PR-2303-22 | 2 400 грн. |
Каструля Pepper Біла перлина PR-2303-22 4 л 22 см | 2 951 грн. |
Каструля Pepper перлина біла 4 л PR-2303-22 (127319) | 2 642 грн. |
Каструля PEPPER з кришкою Перлина білого кольору 22 см 4 л (PR-2303-22) | 2 307 грн. |
Каструля Pepper Біла перлина PR-2303-22 4 л 22 см | 3 068 грн. |
Каструля Pepper перлина біла 4 л PR-2303-22 (127319) | 2 680 грн. |
Модификації Pepper PR-2303-22
Ціни на Pepper PR-2303-22 |
---|---|---|---|---|
Pepper PR-2303-20 | від 1 810 грн. | 8 пропозицій | ||
Pepper PR-2303-18 | від 1 403 грн. | 15 пропозицій | ||
Pepper PR-2303-22 | від 2 307 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →