Ківш Pepper Wood PR-2312-16
Pepper Wood PR-2312-16 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Wood PR-2312-16
Усі ціни 8 →Pepper PR-2312-16 | 940 грн. |
Pepper Wood 16 см (PR-2312-16) Wood16см(PR-2312-16) | 1 029 грн. |
PEPPER PR-2312-16 | 1 262 грн. |
Ківш Pepper Wood PR-2312-16 1.2 л (BP127450) | 1 027 грн. |
Ківш із кришкою Pepper Wood PR-2312-16 16 см 1.2 л | 1 281 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →