Каструля Pepper PR-2203
Pepper PR-2203 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper PR-2203
Усі ціни 12 →Каструля Pepper Чорна перлина 18х10 см 2.3 л (PR-2203) | 996 грн. |
Кастрюля Pepper Черная жемчужина 18х10 см 2.3 л (PR-2203) | 996 грн. |
Каструля Pepper Чорна Перлина 18х10см 2,3л (124164) | 1 068 грн. |
Кастрюля Pepper ''Чорна перлина'' PR-2203, 2.3л 124164 | 1 068 грн. |
Каструля Pepper Чорна перлина 2.3 л (PR-2203) Чорна перлина 2.3 л (PR-2203 | 1 728 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Pepper PR-2203
Ціни на Pepper PR-2203 |
---|---|---|---|---|
Pepper PR-2203 | від 991 грн. | 14 пропозицій | ||
Pepper PR-2204 | від 1 098 грн. | 18 пропозицій | ||
Pepper PR-2205 | від 1 925 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →