Каструля Pepper PR-2205
Pepper PR-2205 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper PR-2205
Усі ціни 18 →Каструля Pepper Чорна перлина 22х11.5 см 4 л (PR-2205) | 1 925 грн. |
Кастрюля Pepper Черная жемчужина 22х11.5 см 4 л (PR-2205) | 1 925 грн. |
Каструля Pepper Чорна Перлина 22х11,5см 4л (124168) | 2 293 грн. |
PR-2205 Каструля Чорна перлина 22х11,5 см 4 л., pepper | 2 243 грн. |
Кастрюля Pepper "Черная жемчужина" 22 х 11 см 4 л (PR-2205) PR-2205 | 2 053 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Pepper PR-2205
Ціни на Pepper PR-2205 |
---|---|---|---|---|
Pepper PR-2203 | від 991 грн. | 14 пропозицій | ||
Pepper PR-2204 | від 1 098 грн. | 18 пропозицій | ||
Pepper PR-2205 | від 1 925 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →