Ківш Pepper Viva PR-2304-16
Фото 5 |
Pepper Viva PR-2304-16 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Viva PR-2304-16
Усі ціни 6 →PEPPER PR-2304-16 | 619 грн. |
Ківш Pepper Viva PR-2304-16 16 см 1.2 л | 630 грн. |
Ківш PR-2304-16 Viva 16 см PEPPER | 511 грн. |
Ківш PR-2304-16 Viva 16 см PEPPER | 496 грн. |
Ківш Pepper Viva 1.2 л (PR-2304-16) | 554 грн. |
Ківш Pepper Viva 1.2 л (PR-2304-16) | 557 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →