Ківш Pepper Camellia PR-2402-16
Pepper Camellia PR-2402-16 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Camellia PR-2402-16
Усі ціни 11 →Ковш Pepper Camellia 1,6л (PR-2402-16) PR-2402-16 | 623 грн. |
Ківш Pepper Camellia 1,6 л (PR-2402-16) PR-2402-16 | 651 грн. |
Pepper Camellia 16х9,5 см 1,6 л (PR-2402-16) Camellia16х9,5см1,6л(PR-2402- | 655 грн. |
PEPPER PR-2402-16 | 1 018 грн. |
Pepper Ківш Pepper Camellia 1,6 л (PR-2402-16) PR-2402-16 | 651 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →