Каструля Pepper PR-2204
Pepper PR-2204 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper PR-2204
Усі ціни 17 →Каструля Pepper Чорна перлина 20х10.5 см 3 л (PR-2204) | 1 104 грн. |
Кастрюля Pepper Черная жемчужина 20х10.5 см 3 л (PR-2204) | 1 104 грн. |
Каструля Pepper Чорна Перлина 20х10,5см 3л (124166) | 1 183 грн. |
Кастрюля Pepper "Черная жемчужина" 20 х 11 см 3 л (PR-2204) PR-2204 | 1 167 грн. |
Каструля Pepper "Чорна перлина" 20 х 11 см 3 л (PR-2204) PR-2204 | 1 216 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Pepper PR-2204
Ціни на Pepper PR-2204 |
---|---|---|---|---|
Pepper PR-2203 | від 991 грн. | 14 пропозицій | ||
Pepper PR-2204 | від 1 098 грн. | 18 пропозицій | ||
Pepper PR-2205 | від 1 925 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →