Каструля Pepper Black Ice PR-6002
Фото 9 |
Pepper Black Ice PR-6002 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Black Ice PR-6002
Усі ціни 18 →Каструля Pepper Black Ice 2.5 л 20x10 см (PR-6002) | 1 292 грн. |
Кастрюля Pepper Black Ice 2.5 л 20x10 см (PR-6002) | 1 292 грн. |
Каструля Pepper Black Ice Greblon C2 PR-6002 20x10см 2,5л (110805) | 1 539 грн. |
PR-6002 Каструля 'black ice' pepper (greblon c2) 2,5л. 20x10 см | 1 505 грн. |
Кастрюля Pepper Black Ice Greblon C2 2,5л 20x10 см (110805) 110805 | 1 284 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Pepper Black Ice PR-6002
Ціни на Pepper Black Ice PR-6002 |
---|---|---|---|---|
Pepper Black Ice PR-6001 | від 1 027 грн. | 13 пропозицій | ||
Pepper Black Ice PR-6002 | від 1 284 грн. | 20 пропозицій | ||
Pepper Black Ice PR-6003 | від 1 711 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →